LIGHTING / Table lamps / Desk lamp 7819496
nr 781 9496
DESK LAMP
1920s, wear.
20-tal
Condition: ny el, slitage
800
SEK 800
Monday October 1 2012
at 19:10:28
150 kr
250 kr
250 kr
550 kr
400 kr
600 kr
6
750 kr